Parkour Workshop


Čo je parkour workshop?

Parkour workshop je jednodenná akcia v trvaní 6 hodín naplnená parkourom. Si začiatočníkch a chceš si parkouru vyskúšať? Nevieš, ako začať trénovať? Príp. si už pokročilejší, máš za sebou množstvo skokov a chcel by si sa zdokonaliť v trikoch, ktoré už vieš a dostať ich na vyššiu úroveň? Ak si odpovedal, aspoň na jednu otázku ÁNO, tak presne pre teba je parkour workshop! Na začiatku workshopu vás rozdelia na začiatočníkov a pokročilých a podla toho vám bude prispôsobený tréning.

Na parkour workshope sa zoznámiš s ďalšími parkouristami a trénermi, ktorí patria k špičkám slovenského parkouru!

Video z parkour workshopu:

 

Je parkour workshop bezpečný?

Všetci tréneri ZOHIR workshopu majú skúsenosti s parkourom a vedením športového tréningu pre deti. Techniky počas parkour workshopu cvičenci trénujú pod dohľadom trénerov a do dopadových žinenok. Bezpečnosť je u nás na prvom mieste!

Chceš sa zúčastniť aj ty?

Ak sa chceš zúčasniť parkour workshopu, prejdi na spodok tejto stránky, kde je zoznam všetkých vypísaných turnusov. Vieš si tam vyfiltrovať podľa mesta, ktoré máš k sebe najbližšie. Následne klikneš na tlačítko Prihlásiť sa, vyplníš registračné údaje a potom ti príde na e-mail potvrdenie rezervácie + prihláška a faktúra, ktorú treba uhradiť prevodom (platobné údaje budú v maily).  

Rodičia a diváci (pokiaľ nie je uvedené inak) majú po celý deň vstup zadarmo!

Cena parkour workshopu je 27 €

Ak máte k workshopu nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@zohir.sk a radi vám poskytneme bližšie informácie :) Fotky z workshopov nájdete na našej facebook stránke v sekcii Fotky

 

Zoznam workshopov

Výber môžete upresniť týmito kritériami:

      
Termín:
    
Mesto:
    
Cena:
Už prihlásených:
                                               
Facebook udalosť:
  
Kraj: