Tomáš Novák - marketingový manažér

Tomáš Novák - marketingový manažér


Ahojte, volám sa Tomáš Novák a spolu s Tomášom Taranom stojíme za zrodom ZOHIRU a parkourových aktivít na Slovensku

Koncoma roka 2017 ma oslovil Tomáš Taran, či by som si nechcel zobrať na starosti rozbehnutie parkourových aktivít pod značkou Zohir na Slovensku. Po pár jednaniach sme sa dohodli a začali pracovať na akvizícii trénerov, zabezpečení právnych dokumentov a zajednaní miest (telocviční), kde budú naše parkourové krúžky a workshopy prebiehať. 

Po pol roku práce sa nám podarilo spustiť stránku a vypísať prvé krúžky a workshopy po celom Slovensku. Keďže Zohir pôsobí v Česku už 6 rokov (od roku 2013) a sme aktívny predovšetkým na YouTube, tak množstvo ľudí, ktorí zvyklo jazdiť na České akcie nás už poznalo a vedelo o našich kvalitách (ako v trénerkom tíme, tak na zákazníckej podpore). V septembri 2018 (keď štartovali krúžky), sme mali väčšinu našich produktov už vypredaných a stále sa nám hlásili ďalší ľudia, ktorí by chceli navštevovať naše krúžky, z čoho sme mali obrovskú radosť.

Aká je moja úloha v Zohire? 

Aktuálne pôsobím na pozícii marketingového manažéra a väčšinu svojho času na projekte investujem do marketingových aktivít, aby sa o nás dozvedelo čo najviac ľudí, ktorí sa zaujímajú o parkour. Momentálne sa snažíme naplniť naše letné parkour tábory (ktoré sú už na cca 40 % naplnené) - k 19.4.2019.

Čo robím vo voľnom čase?

Vo voľnom čase sa venujem svojmu projektu This is Oblečenie - čo je vlastná značka streetwear oblečenia pre mladých, kde kladieme dôraz predovšetkým na kvalitu potlačeného materiálu. 

Ak by ste sa chceli o mne dozvedieť viac, neváhajte mi napísať mail na novak@zohir.sk a ja vám rád odpíšem :)