Parkour Bratislava

Blog | ZOHIR Parkour


Parkour Bratislava

Parkour Bratislava

Parkour BratislavaZohir tvorí komunitu, kde je dôležitý aktívny prístup, vzájomný rešpekt a snaha. Veríme, že intenzívny a dlhodobý tréning posúva fyzické aj psychické hranice ďalej ako talent.

Kľúčový je ale pravidelný tréning. A práve o tom je parkour krúžok pre deti. Vďaka pravidelným lekciám v telocvični a pod dohľadom skúsených trénerov (našich trénerov) získate možnosť rozvíjať bezpečne a efektívne vaše parkourové schopnosti, silu, obratnosť a pohybovú zručnosť.

Veľmi dbáme na úplných základoch, pretože vieme, že v dlhodobom horizonte je pre deti najdôležitejšie vypestovať si pozitívny prístup k pohybu a správne tréningové návyky. Naše tréningy sú o zábave, ale nielen to. Prepájame zábavu s výsledkami!

Parkour Bratislava - kde trénovať?

V Bratislave máme aktuálne vypísané parkour krúžky v Dúbravke a Novom Meste. Výsledky dosahujeme vďaka starostlivo zostavenému ročnému tréningovému plánu, ktorý vychádza z našich dlhoročných osobných skúseností s výukou parkouru a prísnym interným pravidlám sledovania kvality tréningu.

Zohir aktuálne ponúka parkourové krúžky aj Banskej Bystrici a Žiline.

Poďme sa dnes pozrieť na parkour Bratislava.

Parkour krúžky v Bratislave

  1. Bratislava - Nové Mesto:

Gymnastická hala Inter Bratislava - malá, Trnavská cesta 33

Krúžok je určený pre:

  • vek 8 až 13 rokov
  • pre začiatočníkov a pokročilých
  • v Novom Meste máme dva krúžky (v utorok a vo štvrtok)
  • lekcia 1x týždenne (v trvaní 55 minút) - vždy v utorok alebo štvrtok od 19:00 - 19:55

Tréner: Miroslav Juriš

Miro má 38 rokov. Väčšinu svojej pozornosti venuje metodike a výžive. Jeho záľuby presunul na to čo ho baví najviac a to sú stojky, akrobacia a iné gymnastické zábavy ako izometrické cviky(FrontLever, planche,). Viac o Mirovi sa môžete dozvedieť na tomto odkaze: https://www.zohir.sk/sk/miroslav-juris-104-c

2.  Bratislava - Dúbravka:

SPŠE K. Adlera č.5, Karola Adlera 1935/5

Krúžok je určený pre:

  • vek 8 až 13 rokov
  • pre začiatočníkov a pokročilých
  • lekcia 1x týždenne (v trvaní 55 minút) - vždy v stredu od 16:00 - 16:55

Tréner: Ondrej Korbaš

Ondrej sa k parkouru a freeruningu dostal v roku 2014 už ako 13 ročný. Počas tejto doby má za sebou účinkovanie na niekoľkých vystúpeniach spojených s parkourom. Niečo málo o Ondrejovi sa môžete dozvedieť na tomto odkaze: https://www.zohir.sk/sk/ondrej-korbas-parkour-trener-106-c/

Na záver

Parkour je ozaj pre každého. Pre chlapcov, i dievčatá. Pre začiatočníkov, i pokročilých skokanov. Všetci sú vítaní.

Naši tréneri majú dlhoročné skúsenosti s tréningom a výučbou parkouru. Učíme parkour bezpečne a efektívne. Naša organizácia má uzatvorenú podnikateľskú poistku.

Tréningy prebiehajú v telocvičniach na štandardnom, normovanom náradí. Bezpečnosť je zaistená žinenkami. Verím, že sa s vami uvidíme na nejakom parkour krúžku v Bratislave :)