Parkour krúžok pre deti

Parkour krúžok


Parkourový krúžok

Čo je lepšie ako jeden tréning? Pravidelný tréning. A práve o tom je parkourový krúžok. Vďaka pravidelným lekciám v telocvični a pod dohľadom skúsených trénerov (našich trénerov) získate možnosť rozvíjať bezpečne a efektívne vaše parkourové schopnosti, silu, obratnosť a pohybovú zručnosť.

Veľmi dbáme na úplných základoch, pretože vieme, že v dlhodobom horizonte je pre deti najdôležitejšie vypestovať si pozitívny prístup k pohybu a správne tréningové návyky. Naše tréningy sú o zábave, ale nie len to. Prepájame zábavu s výsledkami!

Výsledky dosahujeme vďaka starostlivo zostavenému ročnému tréningovému plánu, ktorý vychádza z našich dlhoročných osobných skúseností s výukou parkouru a prísnym interným pravidlám sledovania kvality tréningu.

Ako prebieha parkour krúžok?

55 minút dlhých tematicky zameraných lekciách sa účastník postupne naučí parkour od úplných základov, až po pokročilé triky. Od dôležitej počiatočnej prípravy krok za krokom, až po efektívne a štýlové skoky v praxi. Lekcie prebiehajú v prostredí telocvične, kde je možné využiť nácvikové žinenky a tréningové vybavenie.

Najlepší obraz si ale urobíte sami, vzhliadnutím nášho videa z parkour krúžku (jedna z prvých lekcii zameraná na odrazy a dopady).

 

Prečo trénovať parkour s nami?

  • Tento projekt vznikol od parkouristov pre parkouristov. Všetci naši tréneri sú skúsení parkouristi, ktorí majú dlhoročnú skúsenosť s vlastným tréningom a záujem o odborný rozvoj ako tréneri parkouru.
  • Krúžkom to nemusí začať ani skončiť. Ponúkame možnosť celoročného zapojenia do tréningu formou ďalších príležitostí, ako je jednodenný intenzívny workshop, prímestské campy, parkourové tábory a sústredenia. S nami sa zabavíte po celý rok!
  • Rozvíjame, nie len telo, ale aj ducha. Podporujeme v deťoch hodnoty, ako je zodpovednosť, tímový duch a odhodlanie.

Pre koho je krúžok určený?

Vítaní sú všetci vo veku od 8 rokov, začiatočníci aj pokročilí. Zohir tvorí komunitu, u nás je dôležitý aktívny prístup, vzájomný rešpekt a snaha. Veríme, že intenzívny a dlhodobý tréning posúva fyzické aj psychické hranice ďalej ako talent.

Poďte do toho s nami a prihláste sa na parkour krúžok! Pokiaľ máte problém s prihlásením, môžete vzhliadnuť video: Ako sa prihlásiť.

Poďte to zažiť s nami!

Začnite tým, že si vyberiete podľa mapy alebo filtrovacích kritérií vyhovujúce termíny a lokality. Pokiaľ ste náhodou nenašli vhodný krúžok, skúste nám napísať na info@zohir.sk, neustále hľadáme nové príležitosti.Zoznam krúžkov

Výber môžete upresniť týmito kritériami:

Termín:
Mesto:
Cena:
Už prihlásených:
Akcia:
Kraj:
Deň krúžku:
Čas: