Miroslav Juriš

Miroslav Juriš


Ahojte,  

volám sa Miroslav Juriš, mám 38 rokov. Väčšina pozornosti u mňa patrí metodike a výžive. Svoje záľuby som presunul na to čo ma baví najviac a to sú stojkyakrobacia a iné gymnastické zábavy ako izometrické cviky(FrontLever, planche,).

Skúšam na sebe rôzne splitove a fázové tréningy a vediem záznam o napredovaní v obdobiach, kde idem na maximum 11 - 13 tréningových jednotiek týždenne (mesačné až dvojmesačné prípravné fázy) a týmto smerom sa aj aktívne vzdelávam.  Moja vášeň (teda srdce) patrí gymnastike, parkouru a free runningu a rôznym variáciám sált. 

Ako som už spomínal, rád sa venujem predovšetkým metodike, základom a tréningovým plánom. Rok som trénoval s deťmi (5-12) gymnastické základy a práve to mi ukázalo, že ma taká činnosť baví a že by som ju veľmi rád rozvíjal a odovzdával deťom ďalej. Trávil čas s tým, čo je pre mňa veľkou záľubou - gymnastika, parkour a free running.  

Ja ako atlét, performer som v mnohom na začiatku, ale odhodlane a relatívne rýchlo napredujem, pretože, kto nechce skákať a lietať musí byť blázon. Učenie prebieha neustále, je to obojstranný zážitok medzi človekom a jeho okolím, alebo medzi dvoma ľuďmi a ich okolím.  

Teším sa na obojstranné učenie a mnoho osláv, keď každý z nás prekoná svoje limity a posunie svoje umenie pohybu ďalej.  

Miroslav Juriš Miroslav JurišMiroslav Juriš Miroslav Juriš