Nauč sa parkour od profíkov

Naším poslaním je vzdelávať mladú generáciu predovšetkým v oblasti telovýchovy a osobného rozvoja. K tomuto účelu používame parkour.

Viac info

Parkour workshopy od septembra

Od septembra spúšťame parkour workshopy po celom Slovensku. Zistite či je medzi nimi aj vaše mesto a prihláste sa!

Viac info
Predchádzajúce
Ďalšie
Dole

Parkour Workshop pre začiatočníkov

Parkour Workshop je jednodenná akcia naplnená parkourom, kde sa dozvieš ako na parkour- ako správne začať, ako trénovať a ako sa neustále zlepšovať. Je to celodenná lekcia (kurz) parkouru pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých!

Viac info

Parkour krúžky od septembra

Čo je lepšie ako jeden tréning? No predsa pravidelný tréning. A práve o tom je parkourový krúžok.

Viac info

Prečo sa hýbať s nami?

Bezpečnosť Na všetkých našich akciách dbáme na maximálnu bezpečnosť všetkých účastníkov. Všetci naši zamestnanci majú školenie BOZP.

Kvalita Máme dôkladne prepracovaný plán tréningových jednotiek, campov aj workshopov. Všetci naši tréneri majú licencie na tréning parkouru, sú skúsení a trpezliví.

Jednotnosť Sme jedna veľká komunita, ktorá si navzájom pomáha, podporuje sa a teší sa z každého úspechu svojich členov. Rovnaké princípy vštepujeme aj účastníkom jednotlivých akcií.

Tradícia Máme dlhoročné skúsenosti (od roku 2013) s organizovaním workshopov, capmov aj parkourových tréningov po celej Českej republike. Od septembra 2018 začíname naše aktivity postupne organizovať aj na Slovensku.

Komunita Našim poslaním je zlučovať mladú generáciu a všetkých, ktorí majú radi pohyb a neboja sa tréningu. Parkour nie je len šport, je to životný štýl.

Ľahkosť Naše webové stránky sú prehľadné a jednoduché. Akúkoľvek službu si môžete vybrať pohodlne a jednoducho z domu. V prípade nejasností za môžete kedykoľvek obrátiť na náš zákaznícky servis.

Spoznajte

Parkour je fyzická disciplína, počas ktorej parkourista preskakuje prekážky, ktorými sú väčšinou múriky a zábradlia. Do tréningu sa tiež zaraďujú saltá a ďalšie akrobacie.

Naším poslaním je vzdelávať mladú generáciu predovšetkým v oblasti telovýchovy a osobného rozvoja. Na tento účel používame parkour. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam pomáhame účastníkom budovať správne návyky a učíme ich efektívne metódy tréningu, ktoré minimalizujú riziko zranení a prinášajú výsledky. Podporujeme zdravý životný štýl, aktívny prístup a sebarealizáciu. Veríme, že parkour môže robiť každý a pomáhá rozvíjať nie len telo, ale aj ducha!

Viac info