Hľadať
Obrázok pre kategóriu Zohir Camp

Zohir Camp

Vitaj na ZOHIR CAMPE!

Na tábore a sústredení pre deti a mládež, kde sa s nami budeš celý týždeň venovať parkour a freerunningu. Na tento rok sme pripravili dve varianty ZOHIR Campu.

Letný parkourový tábor

Je určený pre tých ktorí chcú s parkourom začať alebo si chcú vyskúšať základy a jednoduchšie prvky a parkourové skoky, no nemajú v pláne sa parkouru venovať po skončení tábora.

Na tábore budeš mať možnosť naučiť sa základné parkourové techniky, ale budeme sa spoločne venovať aj iným aktivitám, ktoré k zdravému tréningu patria, napríkad vytrvalostným cvičeniam, iným športom alebo odpočinku, aktívnej relaxácii a regenerácii.

Súčasťou táboru je celotáborová hra Urban Ninja, počas ktorej účastníci získavajú schopnosti mladých ninjov. Správny Ninja musí mať, nie len silné talo, ale aj silného ducha, aby prekonal všetky nástrahy na svojej ceste. A presne toto je motívom hry Urban Ninja.

Letné parkourové sústredenie

Je určené pre skúsenejších parkourových účastníkov, ktorí chcú svoje doterajšie schopnosti posunúť na vyššiu úroveň. Backflip, sideflip, precision jump a iné náročnejšie akrobatické skoky sú na dennom poriadku. Budeme sa venovať aj rôznym pohybovým prípadne posilňovacím cvičeniam, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou parkourovej tréningovej prípravy.

Toto intenzívne sústredenie sa odporúča pre účastníkov, ktorí už absolvovali akýkoľvek tábor alebo workshop zameraný na parkour, prípadne pre tých, ktorí už ovládajú základné parkourové cvičenia alebo sú inak športovo (fyzicky) zdatní.

 

Parkour camp neznamená naučit sa salto vzad a ísť domov. Ukážeme ti, ako trénovať, aby si sa nezranil. Nebude to len drina, užiješ si aj množstvo zábavy s novými kamarátmi z rady trénerov aj ďalších účastníkov.

 

ZOHIR Campy sú rozdelené aj podľa veku, a to do troch kategórii: 8-11 rokov, 12 a viac rokov a 14 a viac rokov.

Minimálny vek pre účasť na ZOHIR Camp je 8 rokov.

Personál ZOHIR Campu tvoria skúsení parkouroví tréneri, ktorí majú na starosti športovú časť, a pedagogický pracovníci s praxou, ktorí zaisťujú plynulý chod a priebeh tábora alebo sústredenia.

Ako si zarezervovať ZOHIR Camp 2019?

  1. Vyberte si lokalitu
  2. Zvoľte úroveň medzi táboromsústredením
  3. Vyberte adekvátnu vekovú kategóriu medzi 8-11 rokov/12 a viac rokov/ 14 a viac rokov
  4. Nájdite si dátum, ktorý vám vyhovuje (turnusy sú od nedele do soboty)
  5. Vytvorte si objednávku
3 Položky v Mriežka 4 Položky v Mriežka Zoznam

Kliknite