Hľadať

Parkour tábor (ZOHIR CAMP 2020) 3. turnus od 2.8. - 8.8.2020 (8-11 rokov)

Ubytovňa Prvý máj

OSPRAVEDLŇUJEME Sa - TENTO PRODUKT UŽ NIE JE K DISPOZÍCII

Popis akcie
230,00 €

Termín konania tábora 3. turnus: 2. 8. 2020 - 8. 8. 2020.

Miesto konania: Ubytovňa Prvý máj, Tatranská Lomnica 71, 059 60 Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica.

 

Registrácia na tábor (príchod) začína 2.8.2020 od 10:00. Odregistrácia na záver tábora je 8.8.2020 od 13:30, od 14:00 bude záverečné vystúpenie pre rodičov a následný odchod z tábora. 
 
⇓ Bližší informácie nájdete na tejto stránke v záložkách dole (Prehľad, Informácie, Mapa...)  ⇓
 
Podrobné informácie čo si treba na tábor vziať budeme posielať rodičom zhruba 2 týždne pred začiatkom tábora.
 
Máte problém s prihlásením? Prečítajte si našu sekciu ČASTO KLADENÉ OTÁZKY alebo nás kontaktujte, kde vám radi pomôžeme.

OSPRAVEDLŇUJEME SA, ALE AKCIA JE UŽ ZAPLNENÁ.

Špecifikácia
Kraj Prešovský kraj
Mesto Tatranská Lomnica
Miesto konania Ubytovňa Prvý máj
Šport Parkour
Deň v týždni Nedeľa
Začiatok akcie 10:00
Koniec akcie 14:00
Cena 230 €
Dátumy konania lekcií 2. 8. 2020
Popis

Pre koho je tábory určený?


Je určený pre tých, ktorí chcú začať s parkourom. Účastník bude mať možnosť naučiť sa základné cviky, ale tiež sa venovať všeobecnému pohybovému rozvoju, ktorý mu v parkoure pomôže.

Okrem toho bude zaistený dostatok zábavných a odpočinkových aktivít, vrátane celotáborovej hry Urban Ninja. Parkour tábor je určený pre deti a mládež, ktoré si parkour chcú vyskúšať, prípadne s ním začínajú a berú ho ako možnosť skvelého trávenia voľného času s priateľmi. Tréningu parkouru budeme venovať zhruba 40 % času.


Čo očakávať?


Týždeň v pohybu nie len pri parkoure, ale pri množstve ďalších aktivít ako sú iné športy, hry a výzvy. Účastníkov tiež čaká celotáborová hra Urban Ninja.


Čo so sebou?


Všetko, čo je potrebné na športový tábor:

- pohodlnú športovú obuv
- oblečenie na tréning (budeme trénovať aj v lese, takže si zoberte skôr veci, ktoré môžete zašpiniť)
- menšie vreckové
- môžete si vziať aj elektroniku - nie mobilné telefóny (v budove sú zásuvky)
- hygienické potreby (uterák, pasta, zubná kefka, sprchový gél, šampón...)
- .... a v neposlednom rade, DOBRÚ NÁLADU!
Za prípadné straty organizátor neručí.  


Pravidlá


Po celú dobu konania tábora je striktne zakázané v tábore a okolí konzumovať alkoholické nápoje, fajčiť, brať drogy. Ďalej je zakázané opúšťať areál bez povolenia a informovania svojho inštruktora. Trénovať zodpovedne a poslúchať vedúcich. Skákanie mimo času vyhradeného pre tréning bez dozoru trénera je zakázané. Trénovať treba zodpovedne a poslúchať vedúcich tábora!

V prípade hrubého porušenia pravidiel, máme právo účastníka okamžite poslať domov bez finančnej náhrady. Každý účastník je povinný trénovať v rámci svojich možností a o akejkoľvek zmene zdravotného stavu ihneď informovať zdravotníkov tábora.


Prečo sú mobilné telefóny zakázané?


Dôvodom je prevencia rozbitia, straty / krádeže, kyberšikany a lepšie zapojenie detí do programu. Dva týždne pred začiatkom turnusu posielame rodičom e-mail, ktorý obsahuje kontakt na personál tábora (telefón má pri sebe inštruktor 24/7), na ktorý je možné kedykoľvek zavolať. Deti si taktiež v prípade potreby môžu vyžiadať tento mobilný telefón od inštruktora a zavolať rodičom.


Bezpečnosť


Na campe kladieme veľký dôraz na bezpečnosť. Prítomní sú dvaja preškolení zdravotníci s lekárničkou. Naši tréneri majú skúsenosti s vedením tréningov (na krúžkoch, workshopoch alebo minuloročných táboroch). Zložitejšie techniky tréningu precvičujeme do dopadových žinienok a počas tréningu používame primerané istenie. Dohľad nad deťmi robíme 24/7 a všetci pedagogický pracovníci majú školenie Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci.


Objednávka


Po objednaní vybraného turnusu cez naše webové stránky Vám na zadaný e-mail príde zhrnutie objednávky (faktúra, podrobné informácie o danom turnuse, obchodné podmienky a dokumenty nutné pre nástup na tábor (formulár o zdravotnej spôsobilosti a prehlásenie o bezinfekčnosti). Na e-mail, ktorý zadáte pri objednávke budeme posielať všetky dôležité informácie ohľadom turnusu, ktorý ste si objednali.


Platba


Po odoslaní registrácie na vybraný turnus Vám na zadanú e-mailovú adresu príde faktúra s platobnými údajmi (teda číslom účtu (IBAN), dátum splatnosti a variabilným symbolom). Vyplňte prosím variabilný symbol, pretože bez neho nie je možné platbu identifikovať. 

Tip

Pre účasť na campe môžete využiť príspevok zamestnávateľa.


Dôležité upozornenie


Pri príchode na tábor je nutné predložiť vyplnené potvrdenie od lekára o zdravotnej spôsobilosti a čestné prehlásenie zákonných zástupcov o bezinfekčnosti účastníka. Tieto formuláre obdržíte spolu s faktúrou na Vašu e-mailovú adresu po objednávke. Účasť na tábore bez odovzdania týchto dokumentov nie je možná!


Kontakt


Pokiaľ máte akúkoľvek otázku, na ktorú ste tu nenašli odpoveď, prejdite si prosím sekciu často kladené otázky, prípadne nás rovno kontaktujte na email info@zohir.sk alebo v správe na našej Facebook stránke Zohir Parkour SK.

Špecifikácia
Kraj Prešovský kraj
Mesto Tatranská Lomnica
Miesto konania Ubytovňa Prvý máj
Šport Parkour
Deň v týždni Nedeľa
Začiatok akcie 10:00
Koniec akcie 14:00
Cena 230 €
Dátumy konania lekcií 2. 8. 2020