Hľadať
Obrázok pre kategóriu Zohir Camp

Zohir Camp

 

  

 

Vitaj na ZOHIR CAMPE!

Na parkour tábore pre deti a mládež, kde sa s nami budeš celý týždeň venovať parkouru a freerunningu. Na rok 2022 sme pripravili celkovo  turnus v Jelenci (pri Nitre) 

 

Letný parkour tábor 

Je určený pre tých ktorí chcú s parkourom začať alebo si chcú vyskúšať základy a jednoduchšie prvky a parkourové skoky.

Na tábore budeš mať možnosť naučiť sa základné parkourové techniky, ale budeme sa spoločne venovať aj iným aktivitám, ktoré k zdravému tréningu patria, napríkad vytrvalostným cvičeniam, iným športom alebo odpočinku, aktívnej relaxácii a regenerácii.

Súčasťou parkour táboru je celotáborová hra Urban Ninja, počas ktorej účastníci získavajú schopnosti mladých ninjov. Správny Ninja musí mať, nie len silné telo, ale aj silného ducha, aby prekonal všetky nástrahy na svojej ceste. A presne toto je motívom hry Urban Ninja.

 

Parkour camp neznamená naučit sa salto vzad a ísť domov. Ukážeme ti, ako trénovať, aby si sa nezranil. Nebude to len drina, užiješ si aj množstvo zábavy s novými kamarátmi z rady trénerov aj ďalších účastníkov.

 

ZOHIR Camp je rozdelený podľa veku, a to do dvoch kategórii: 8-11 rokov, 12 a viac rokov.

Minimálny vek pre účasť na ZOHIR Camp je 8 rokov.

Personál ZOHIR Campu tvoria skúsení parkouroví tréneri, ktorí majú na starosti športovú časť, a pedagogický pracovníci s praxou, ktorí zaisťujú plynulý chod a priebeh tábora alebo sústredenia.

Ako si zarezervovať ZOHIR Camp 2022?

1. Vyberte si lokalitu

2. Vyberte adekvátnu vekovú kategóriu medzi 8-11 rokov alebo 12 a viac rokov

3. Nájdite si dátum, ktorý vám vyhovuje (turnusy sú od nedele do soboty)

4. Vytvorte si objednávku

Ak máte nejaké otázky, prečíatajte si najprv prosím časté otázky. Ak v nich nenájdete odpoveď na vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať na info@zohir.sk a radi vám poskytneme bližšie informácie :) Fotky z workshopov nájdete na našej facebook stránke v sekcii Fotky

3 Položky v Mriežka 4 Položky v Mriežka Zoznam

ZOHIR CAMP 2021 2. turnus od 14.8. - 20.8.2022 (8-14 rokov)

Termín konání: 14. 8. 2022 -  20. 8. 2022

Chatová osada pod Gýmešom - Jelenec

Jelenec 1604, Jelenec-Remitáž, 95173

Tento parkourový turnus by sme odporučili deťom, ktoré sa chcú naučiť základy parkouru. Nemajú skúsenosti, avšak láka ich sa naučiť základné parkourové zručnosti v základoch. Parkouru sa budeme venovať cca 50% denne.

 

Turnus je ideálny pre tých, ktorí majú radi pohyb, šport, kúpanie, rôzne hry, výlety, rady spoznávajú nových kamarátov a chcú si užiť kopec srandy. To je presne Zohir Camp.

 

Zaujíma Vás, ako prebiehali campy v minulých rokoch? Prejdite našu fotogalériu na facebooku Zohir Parkour.

 

Zaregistrujte sa na parkourový kemp ešte dnes!

 

Ďalšie podrobnosti k turnusu nájdete v záložkách nižšie.

249,00 €

Kliknite