Hľadať
Zpět na Blog

Parkour oblečenie (shop) od CZ/SK značky Parkour.Fashion

Parkour oblečenie (shop) od CZ/SK značky Parkour.Fashion

Vianoce sa už nezadržateľne blížia a možno už aj vy hľadáte parkour oblečenie pre vaše deti, ktorým by ste ich obdarovali pod stromček. U nás v Zohire nosia tréneri parkour oblečenie od CZ/SK značky Parkour.fashion, ktorá patrí do našej Zohir Family

 

Potrebujem vôbec parkour oblečenie?

 

Množstvo ľudí nám píše, či je vôbec potrebné oblečenie na parkour riešiť. Vyslovene parkour oblečenie nie je nutné, avšak dokáže vám pomôcť v určitých situáciách a cítite sa v ňom komfortnejšie (vysvetlíme si to nižšie). Na prvé tréning (pokiaľ s parkourom začínate), vám vystačia aj obyčajné tepláky a halové topánky (obuv) s bielou podrážou, ktorá nezanecháva čierne šmuhy. 

 

Avšak pokiaľ robíte parkour pravidelne a neplánujete s ním tak rýchlo prestať, začnete riešiť aj oblečenie, pretože oblečenie je prvá vec, ktorú si na druhých ľudoch všímame. Dodáva nám štýl (image), ľudia hneď vedia, že robíme parkour (tým, že je to oblečenie také špecifické). 

 

 

Dokážu však ovplyvniť aj naše zdravie. Topánky na parkour sú prispôsobené skokom a dopadom (spevňujú celé chodidlo a tým chránia kĺby pred možným namáhaním a zranením). Parkour tepláky majú zas zúžený spodok a širšiu vrchnú časť, vďaka čomu vidíte na postavenie vašich chodidiel a flexibilita vám dopomáha pri saltách (backflip, frontflip). 

 

Pokiaľ začnete uvažovať nad kúpou parkour oblečenia, určite odporúčame parkour shop parkour.fashion, ktoré posiela zásielky aj na Slovensko

 

Prečo práve parkour oblečenie parkour.fashion? 

 

Ako sme už vyššie napísali, doručenie na Slovensku je veľmi rýchle a zároveň aj naši tréneri nosia toto oblečenie, takže si ho môžete pozrieť aj na krúžkoch alebo workshopoch priamo v akcii. Nájdete tu tiež najširší výber parkour oblečenia pre deti (parkoru tepláky, tričká, mikiny, šiltovky, parkour náramky, doplnky…).

 

 

 

Cena oblečenia je možno trošku vyššia, ale je to spôsobené tým, že sa nejedná o výrobky pochádzajúce z Činy, ale všetko parkour oblečenie (parkour tepláky a parkour mikiny) sú šité v Česku a na Slovensku.

 

Ďalej parkour.fashion združuje značky Zerker a Urban Ninja, ktoré si obľúbilo veľké množstvo parkouristov nie len na Slovensku a v Čechách, ale tiež po celom svete. 

 

Parkour tepláky Zerker

 

Parkour ochod parkour.fashion má v ponuke najpredávanejšie parkour tepláky a tými sú čierne Zerker tepláky

 

zerker parkour tepláky čierne

 

tenšie a z toho dôvodu sa primárne používajú v letných mesiacoch a do telocvične. Elastický materiál a špeciálny strih zaručujú flexibilný pohyb (vďaka zúženiu nohavíc v spodnej časti zvyšujú bezpečnosť parkouristu, pretože to zabraňuje možnému prišlapnutiu alebo zachyteniu sa o prekážku. 

 

Vďaka čiernej farbe nie sú na tých Zerker parkour teplákoch vidieť prípadné škvrny, ktoré si vaša ratolesť môže priniesť z tréningu vonku. Všetky Zerker tepláky tiež majú po stranách praktické vačky so zipsom, kde si môžete odložiť mobil, kľúče a iné drobnosti, ktoré sú chránené pred vypadnutím. 

 

Pokiaľ si nie ste istý výberom parkour oblečenia, obráťte sa na kolegov cez e-mail: info@parkour.fashion,kde vám radi s výberom pomôžu.

 

 

Komentáre
Napsat komentář Zavřít formulář pro komentář