1. septembra 2022 ukončujeme všetky aktivity v rámci spoločnosti Svet pohybu na Slovensku.


Více informací zde

 
Hľadať
Zpět na Blog

Parkour krúžok v tvojom meste - buď inšpiráciou v tvojom okolí

Parkour krúžok v tvojom meste - buď inšpiráciou v tvojom okolí

Premýšlaš nad tým aký športovný krúžok by si chcel navštevovať v tvojom meste?

Naskoč do našej Zohir partie a staň sa súčasťou parkour života na Slovensku.

 

V zohir.sk podporujeme zdravý životný štýl, aktívny prístup a sebarealizáciu.

Tvoj čas a energia sa ti u nás vrátia stonásobne, buď inšpiráciou v tvojom okolí.

 

Nájdeš nás v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici, Žiline, Partizánskom.

 

 

Vďaka pravidelným lekciám v telocvični a pod dohľadom našich skúsených trénerov získaš možnosť rozvíjať bezpečne a efektívne tvoje parkourové schopnosti, silu, obratnosť a pohybovú zručnosť.

 

Pri trénovaní parkouru sa rozvíja sila, výdrž, kontrola nad vlastným telom, kreativita, logické zmýšľanie, priestorová orientácia a mnoho ďalšieho.

 

Výsledky dosahujeme vďaka starostlivo zostavenému ročnému tréningovému plánu, ktorý vychádza z našich dlhoročných osobných skúseností s výukou parkouru a prísnym interným pravidlám sledovania kvality tréningu. Pri našich tréningoch dbáme na maximálnu bezpečnosť účastníkov, profesionalitu a kamarátsku atmosféru medzi všetkými zúčastnenými. Prepájame zábavu s výsledkami!

 

Vítaní sú všetci vo veku od 8 rokov, začiatočníci aj pokročilí. Zohir tvorí komunitu, u nás je dôležitý aktívny prístup, vzájomný rešpekt a snaha. Veríme, že intenzívny a dlhodobý tréning posúva fyzické aj psychické hranice ďalej ako talent.

 

Prihlás sa od 9/2020  a poznaj, ako trénujeme parkour. 55 min. každý týždeň (od septembra do januára okrem sviatkov) tí rozhodne dajú množstvo príležitostí sa v parkouru zlepšiť.

 

 

Zohir team