1. septembra 2022 ukončujeme všetky aktivity v rámci spoločnosti Svet pohybu na Slovensku.


Více informací zde

 
Hľadať
Obrázok pre kategóriu Diaľková škola parkouru | Zohir

Diaľková škola parkouru | Zohir

Diaľková škola parkouru

Diaľková škola parkouru je kombináciou parkour krúžkov a workshopov. Miesto jednorázového workshopu môžete vďaka diaľkovej škole parkouru absolvovať viac tréningových blokov, ktoré na seba nadväzujú

Roziel oproti parkour krúžkom je ten, že diaľková škola sa koná každú druhú sobotu (vždy v sobotu) v trvaní 4 hodín od 11:00 - 15:00. Jedná sa o 5x sobotu po 4 hodiny = celkovo 20 hodín parkouru. Každú sobotu je iný tréningový plán a učia sa iné veci (od základov až po preskoky a saltá) - tým pádom jednotlivé soboty na seba nadväzujú.  

Diaľkovú školu organizujeme predovšetkým v mestách, kde nemáme stabilných trénerov a z toho dôvodu tam nie je parkour krúžok, ale diaľková škola. 

Ako prebieha diaľková škola?

Diaľková škola začína vstupom do telocvične o 11:00 (na prvej lekcii prebehne registrácia, zoznámenie sa, rozcvička a základné preskoky, podľa ktorých sa účastníci rozdelenia do menších skupiniek podľa pokročilosti). Je bežné, že sa na diaľkovej škole zídu úplní začiatočníci (majú prvú skusenosť s tréningom parkouru) aj pokročilí, ktorí už trénujú nejaký ten rok. My s týmito rozdielmi v pokročilosti vieme pracovať práve vďaka individuálnemu programu pre obe tieto skupiny.

Všetkých 5 sobôt má iné tréningové zameranie. Prvá sobota (na ktorej sa berú predovšetkým základy akrobacie), až po klasické parkourové preskoky a pokročilejšie prvky ako sú salta, premety a otočky). V priebehu dňa dohliadame na pitný režim účastníkov a dávame im dostatočný priestor na oddych - medzi tréningovými blokmi sú krátke prestávky a aj "obedová prestávka".

Pozor, jedlo nie je súčasťou ceny - ideálne je dieťaťu zabaliť vopred desiatu do krabičky. Obedová prestávka je väčšinou okolo 13:30.

Je diaľková škola parkouru bezpečná?

Všetci tréneri ZOHIR workshopu majú skúsenosti s parkourom a vedením športového tréningu pre deti. Techniky počas tréningu cvičenci trénujú pod dohľadom trénerov a do dopadových žinenok. Bezpečnosť je u nás na prvom mieste! 

Chcete sa prihlásiť na ZOHIR diaľkovú školu parkouru?

Prejdite nižšie, kde nájdete zoznam jednotlivých miest, kde diaľkovú školu parkouru organizujeme. Detail každého kurzu zobrazíte kliknutím na Viac info.   

Ak máte nejaké otázky, prečíatajte si najprv prosím časté otázky. Ak v nich nenájdete odpoveď na vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať na info@zohir.sk a radi vám poskytneme bližšie informácie :) Fotky z workshopov nájdete na našej facebook stránke v sekcii Fotky

3 Položky v Mriežka 4 Položky v Mriežka Zoznam

Kliknite