Hľadať
Zpět na Blog

Otvorili sme pre vás nové krúžky gymnastiky!

Otvorili sme pre vás nové krúžky gymnastiky!

Gymnastika je súbor telesných cvičení, ktoré napomáhajú predovšetkým rozvoju ľudského tela a udržania zdatnosti. Na rozdiel od parkouru sa tu kladie predovšetkým dôraz na ČISTÉ prevedenie silových a kondičných cvikov so správným držením tela.

 

Čo všetko učíme: 

 • Budete sa učiť gymnastické prvky na jednotlivých náradiach, ako je kladina, hrazda, preskok cez bedňu. Budete sa rozvíjať v motorickom učení a v tom, ako správne zapojiť jednotlivé časti tela. A to všetko budeme robiť pod dozorom našich skúsených trenérov.

   

 • V 60 minútových lekciach sa postupne účastnik učí gymnastiku od nevyhnutných základov až po pokročilé cviky.

 • Každú hodinu si prejdeme jednotlivé náradie a cviky, ktoré sa na nich dajú vykonávať. Všetko bude od počiatočnej prípravy krok za krokom až po náročnejšie cviky. Lekcie prebiehajú v prostredí telocvične.

   

 • Nejde nám len o to naučiť deti cviky na gymnastické náradie, ale ide nám predovšetkým o celkový rozvoj dieťaťa. Chceme u detí vypestovať pozitívny prístup k pohybu a správne tréningové návyky. Naše tréningy sú predovšetkým zábavné a so zábavou postupne prichádzajú výsledky.

   

 • Vítaný sú všetci od 7 rokov. Zohir tvorí komunitu. Kladieme dôraz na aktívny prístup, vzájomný rešpekt a snahu. Veríme, že intenzívny a dlhodobý tréning posúva fyzické i psychické hranice ďalej než talent.

Naše krúžky Gymnastiky/ začiatok September : 

 

GYMNASTIKA KRÚŽOK BRATISLAVA JESEŇ 2022 (PON 15:00-16:00H)

 

GYMNASTIKA KRÚŽOK BRATISLAVA JESEŇ 2022 (UT 15:00-16:00H)

 

GYMNASTIKA KRÚŽOK BANSKÁ BYSTRICA JESEŇ 2022 (PON 18:30-19:30H)

 

GYMNASTIKA KRÚŽOK BANSKÁ BYSTRICA JESEŇ 2022 (UT 18:30-19:30H)

 

Tešíme sa na teba

 

Zohir team