Hľadať

Miroslav Juriš

Ahojte, 

volám sa Miroslav Juriš, mám 39 rokov, od roku 2018 pôsobím v ZOHIRe ako parkour tréner v Bratislave. Väčšina pozornosti u mňa patrí metodike a výžive. Svoje záľuby som presunul na to čo ma baví najviac a to sú stojky, akrobacia a iné gymnastické zábavy ako izometrické cviky (FrontLever, planche,...). 

Skúšam na sebe rôzne splitové a fázové tréningy a vediem záznam o napredovaní v obdobiach, kde idem na maximum 11 - 13 tréningových jednotiek týždenne (mesačné až dvojmesačné prípravné fázy) a týmto smerom sa aj aktívne vzdelávam.   

Moja vášeň (teda srdce) patrí gymnastikeparkouru a free runningu a rôznym variáciám sált. Ako som už spomínal, rád sa venujem predovšetkým metodike, základom a tréningovým plánom. Rok som trénoval s deťmi (5-12 rokov) gymnastické základy a práve to mi ukázalo, že ma taká činnosť baví a že by som ju veľmi rád rozvíjal a odovzdával deťom ďalej. Trávil čas s tým, čo je pre mňa veľkou záľubou - gymnastika, parkour a free running.   

Ja ako atlét, performer som v mnohom na začiatku, ale odhodlane a relatívne rýchlo napredujem, pretože, kto nechce skákať a lietať musí byť blázon. Učenie prebieha neustále, je to obojstranný zážitok medzi človekom a jeho okolím, alebo medzi dvoma ľuďmi a ich okolím. 

Teším sa na obojstranné učenie a mnoho osláv, keď každý z nás prekoná svoje limity a posunie svoje umenie pohybu ďalej :) 

3 Položky v Mriežka 4 Položky v Mriežka Zoznam

Zoznam akcií, na ktorých sa môžete s týmto trénerom stretnúť:

Parkour krúžok Bratislava Nové Mesto (štv 19-20h)

Parkour krúžok Bratislava-Nové Mesto štvrtok 19:00 - 19:55, pre deti od 8 rokov.

 

Miesto konania: Gymnastická hala Inter - Trnavská cesta 33, Bratislava, 832 84 

 

Začiatok krúžku (prvá lekcia) je 26.9.2019, posledná lekcia je 30.1.2020

 

⇓ Rozpis lekcií a bližšie informácie nájdete na tejto stránke v záložkách dole. ⇓

 

Máte problémy s prihlásením? Chcete sa dozvedieť viac informácií? Navštívte sekciu ČASTÉ OTÁZKY.

104,00 €