Hľadať
Zpět na Blog

Hľadáme trénerov parkouru - pracovná ponuka

Hľadáme trénerov parkouru - pracovná ponuka

Práca s deťmi je jednou z najkrajších prác vôbec. Je úžasné vidieť ako sa niekto pod vašim vedením učí novým veciam, zlepšuje sa a jeho schopnosti, tréning od tréningu, rastú. Ak sa aj ty chceš stať parkourovým trénerom, radi ťa prijmeme medzi nás. Nemusíš byť žiadny parkour majster (no základy by si už mal mať), o kompletné vyškolenie parkourových schopností sa postaráme my, od teba požadujeme len disciplínu a chuť učiť sa novým veciam. Čo sa veku týka, minimálny vek na pozíciu asistenta trénera je 17 rokov a viac. Pokiaľ sa aktívne venuješ nejakému športu (najlepšie parkour, gymnastika, workout) a máš už skúsenosti s trénovaním detí, tak nám rovno pošli životopis :)

 

Čo robí tréner?

 

Tréner je niečo ako učiteľ, v našom prípade učiteľ parkouru. Úlohou trénera je naučiť svojich zverencov potrebným znalostiam z oblasti parkouru. Vytvoriť na tréningoch, workshopoch a campoch príjemnú atmosféru a, samozrejme, dohliadať na bezpečnosť a slušné správanie všetkých účastníkov. Parkourové krúžky prebiehajú raz týždenne v trvaní 55 minútworkshopy sú jednodňové podujatia, ktoré trvajú 6 hodín, organizované zväčša cez víkend, no a letné tábory, ktoré trvajú 7 dní a ktorých hlavnou témou je opäť parkour a jeho tréning. Nemusíš chodievať na všetky vyššie spomenuté akcie, stačí pokiaľ sa zameriaš napr. iba na krúžky (pokiaľ chceš mať víkend voľný) a vyplniť si tak poobedie v niektorom dni v týždni. 

 

Koľko zarába tréner?

 

Práca s deťmi je síce nádherná, no veľmi dobre vieme, že vie byť aj poriadne náročná. Ponúkame ti preto 6 - 23 € na hodinu, plat sa odvíja od tvojich schopností a trénerských zručností.

 

Chcem sa stať trénerom, čo mám urobiť?

 

Napíš niečo o sebe, svojom vzťahu k športu a k deťom a spolu so svojím životopisom pošli na info@zohir.sk - my sa ti ozveme s konkrétnou ponukou v tvojom okolí. Poskytneme ti množstvo materiálov, kde sa dočítaš zaujímavé veci o tom, ako sa stať čo najlepším trénerom. Na niekoľkých najbližších akciách budeš mať pri sebe skúseného trénera, staneš sa jeho asistentom, aby si mohol sledovať jeho prácu a učiť sa. Neskôr dostaneš svoje vlastné trénerské úlohy, ktoré budeš mať za úlohu splniť.

To, ako dlho bude tvoj výcvik trvať, je len na tebe. Ak budeš aktívny, rýchly a svedomito sa pripravovať, môžeš sa za veľmi krátku dobu prepracovať na trénerskú prípadne až manažérsku pozíciu.

 

Parkour to nie je len šport, parkour je životný štýl a práve trénerstvo parkouru ti dá dostatočnú voľnosť nato, aby si mohol robiť to čo ťa baví a nemusel chodiť do nudnej práce len preto, aby si sa uživil.

Komentáre
Napsat komentář Zavřít formulář pro komentář